Lekcje języka hiszpańskiego dla 1, 2, 3 lub 4 osób

Tok indywidualny

W toku indywidualnym mogą uczyć się dzieci, młodzież i dorośli. Zajęcia prowadzone są przez lektorów z Polski i z Hiszpanii, na każdym poziomie zaawansowania, dla jednej, dwóch, trzech lub czterech osób. Na zajęciach indywidualnych możesz realizować swoje "cele specjalne", np. przygotować się do podróży lub do egzaminu DELE, ćwiczyć do matury z hiszpańskiego, czy zapoznać się z językiem biznesowym.

Tok indywidualny jest dla Ciebie, jeśli:

- chcesz uczyć się w tempie idealnie dostosowanym do Twoich możliwości,

- masz szczególne potrzeby i wymagania, których nie zaspokoi kurs grupowy,

- praca i codzienne obowiązki nie pozwalają Ci na uczestniczenie w kursie grupowym,

- chcesz nadrobić zaległości w stosunku do grupy,

- zebrałeś kilkoro znajomych i chcecie uczyć się razem w dogodnych dla Was godzinach.

INDYWIDUALNY KURS "DELE" ⇒ POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ!

Cel kursu: Kompleksowe przygotowanie się do egzaminu państwowego Diploma de Español Lengua Extranjera.

Opis kursu: Podczas tego kursu zapoznasz się z formą egzaminu państwowego oraz z systemem oceniania stosowanym przez jednostkę egzaminacyjną, nabędziesz wiedzę potrzebną do zdania tego egzaminu, zwiększysz komunikatywność Twojego hiszpańskiego, nauczysz się opanowywać stres egzaminacyjny towarzyszący wypowiedziom ustnym i rozmowom z nativos. Lektor będzie na bieżąco informował Cię o stanie Twoich umiejętności językowych na podstawie egzaminów próbnych przeprowadzonych w trakcie i na koniec kursu.

Poziomy: A1, A2, B1, B2, C1, C2  

INDYWIDUALNY KURS "MATURA" ⇒ POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ!

Cel kursu: Kompleksowe przygotowanie się do egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego.

Opis kursu: Podczas tego kursu przećwiczysz wszystkie umiejętności językowe (mówienie, pisanie, czytanie, rozumienie ze słuchu) oraz słownictwo i gramatykę. Będziesz pracować na autentycznych arkuszach egzaminacyjnych, specjalnie dobranych podręcznikach oraz różnorodnych materiałach dodatkowych dla maturzystów opracowanych przez Akademię CARAMBA. Na każdej lekcji sprawdzimy, czy opanowałeś/aś materiał z ostatnich lekcji i zmotywujemy Cię do nauki. W trakcie kursu przeprowadzimy kilka egzaminów próbnych (pisemnych i ustnych) i ocenimy je. Posłuży to głównie uzyskaniu informacji o tym, jakie jeszcze zagadnienia musisz powtórzyć, poćwiczyć czy dopracować przed egzaminem.

Poziomy: matura podstawowa (B1) lub matura rozszerzona (C1) 

JĘZYK HISZPAŃSKI W BIZNESIE - DLA FIRM I KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Cel kursu: Opanowanie języka hiszpańskiego z dziedziny biznesu i administracji.

Opis kursu: Lektorzy bazują na najlepszych podręcznikach do nauczania języka hiszpańskiego biznesowego. Poza tym, sami opracowują odpowiednie dla danej grupy materiały dydaktyczne tak, aby zaspokoić oczekiwania każdego z uczniów. Uczniowie poznają słownictwo techniczne i na bieżąco ćwiczą je z Hiszpanem. Przykładowe zagadnienia: obsługa klienta, korespondencja oficjalna, rozmowy telefoniczne, negocjacje, prezentacje, składanie zamówień, reklamacje, hiszpański w banku, na poczcie, w biurze rachunkowym, itd. Kurs kierowany do: prezesów, managerów, sekretarek, studentów administracji i kierunków pokrewnych, przyszłych tłumaczy, studentów filologii i nauczycieli hiszpańskiego oraz innych osób pragnących wykorzystywać język hiszpański w kontaktach z firmami hiszpańskojęzycznymi.

Poziomy:  B1, B2, C1, C2  

Jak się zapisać? To proste! Zadzwoń.