Jak uczymy hiszpańskiego większe dzieci ;)

Kursy dla licealistów i dorosłych

STANDARDOWY KURS GRUPOWY

Cel kursu: Osiągnięcie kompetencji językowych odpowiadających danemu poziomowi zaawansowania, zdobycie wiedzy w zakresie kultury krajów hiszpańskojęzycznych, przygotowanie do wyjazdu do Hiszpanii

Opis kursu: Na każdej lekcji poszerzasz słownictwo, ćwiczysz mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie, pisanie i poprawność gramatyczną. Zajęcia wzbogacamy elementami kultury hiszpańskiej, zabawami językowymi, licznymi ćwiczeniami na bazie tzw. materiału autentycznego. Na każdej lekcji wracamy do ostatnich tematów w celu utrwalenia umiejętności. Średnio co dwa rozdziały odbywa się sprawdzian wiadomości w formie pisemnej. Jeśli zaliczysz wszystkie sprawdziany na minimum 50%, na ostatnich zajęciach otrzymasz certyfikat ukończenia kursu.

Poziomy: A1, A2, B1, B1+, B2, B2+
Czas trwania: 60 lekcji x 60 min lub 30 lekcji x 60 min

 

PRZEDWAKACYJNY KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli chcesz wykorzystać okres wiosenny na przygotowanie się do podróży po Hiszpanii lub krajach hiszpańskojęzycznych. Podczas tego kursu poznasz absolutne podstawy języka hiszpańskiego, które z powodzeniem wykorzystasz w najprostszych sytuacjach komunikacyjnych. Po wakacjach możesz kontynuować naukę np. na kursie standardowym.

Poziom: A1.1.
Czas trwania: 12 lekcji x 60 min (marzec - czerwiec)

Jak się zapisać? To proste! Zadzwoń.