Najbliższe kursy. Jak się zapisać?

ZAPISY 2024/25

¡Hola! 

Zapisy na rok szkolny 2024/25 rozpoczną się 26 sierpnia!

tel. 663415188

Informacje o zapisach są na bieżąco aktualizowane. Ostatnia aktualizacja: 08.07.

 NOWE GRUPY OD PODSTAW 2024/25: 

DOROŚLI I LICEALIŚCI OD PODSTAW  2 x 60 min  Zajęcia dwa razy w tyg. we wtorki i czwartki 19:00-20:00. Czas trwania: wrzesień-czerwiec. Koszt kursu 60h: 3300 zł przy płatności z góry lub 6 raty x 650 zł. 

DOROŚLI I LICEALIŚCI OD PODSTAW  1 x 60 min   Zajęcia raz w tyg. w czwartki 17:55-18:55. Czas trwania: wrzesień-czerwiec. Koszt kursu 30h: 1700 zł przy płatności z góry lub 3 raty x 650 zł. 

DZIECI Z KLAS 4-8 OD PODSTAW  2 x 45 min  Zajęcia dwa razy w tyg. w poniedziałki i środy 17:15-18:00.  Czas trwania: Pierwszy semestr wrzesień-styczeń. Koszt semestru 30h: 1500 zł lub 2 raty x 850 zł. Zapisy na drugi semestr w styczniu.

DZIECI Z KLAS 1-3 OD PODSTAW  1 x 45 min  Zajęcia raz w tyg. w czwartki 16:10-16:55. Czas trwania: Pierwszy semestr wrzesień-styczeń. Koszt semestru 15h: 850 zł. Zapisy na drugi semestr w stytczniu.

 GRUPY KONTYNUUJĄCE 2024/25: 

DOROŚLI I LICEALIŚCI Poziom A2  1 x 60 min  Zajęcia raz w tyg. we wtorki 17:55-18:55

DZIECI Z KLAS 4-8 Exploradores  2 x 45 min   Zajęcia dwa razy w tyg. we wtorki i czwartki 17:00-17:45.  Czas trwania: Pierwszy semestr wrzesień-styczeń. Koszt semestru 30h: 1500 zł lub 2 raty x 850 zł. Zapisy na drugi semestr w styczniu.

 TOK INDYWIDUALNY 2024/25: 

Informacje o wolnych okienkach już w sierpniu!

Dokumenty do pobrania dla osób zapisujących się do CARAMBY:

 ► CENNIK pdf  

 ► REGULAMIN dla toku indywidualnego pdf 

 ► REGULAMIN dla grup pdf 

 ► KALENDARZ DNI WOLNYCH pdf 

Sposoby płatności:

gotówką lub przelewem

Santander Bank Polska S.A.

70 1090 1333 0000 0001 3077 1076

Zasady płatności:

KURSY GRUPOWE - płatne za cały kurs z góry przy zapisie lub w systemie ratalnym (I rata płatna przy zapisie, kolejne co miesiąc, do 10. dnia danego miesiąca). Opłata nie podlega zwrotowi. Szczegóły w regulaminie dla grup.

TOK INDYWIDUALNY - płatne w momencie rezerwacji godzin za miesiąc lub za pakiet z góry. Opłata nie podlega zwrotowi. Przy płatności za m-c z góry, zarezerwowanych zajęć nie przekładamy, ani nie odrabiamy w przypadku nieobecności ucznia. W pakiecie uczeń ma możliwość przełożenia 2 lekcji z 20tu lub 3 z 30tu, nie później niż 24 h przed zaplanowanymi zajęciami. Szczegóły w regulaminie dla toku indywidualnego.

Promocje i rabaty:

⇒ Bezpłatne zajęcia pozalekcyjne o kulturze hiszpańskiej dla wszystkich naszych uczniów!
RABAT 50 zł dla ucznia, którego małżonek/rodzic/dziecko uczy się w Carambie (dotyczy kursów grupowych opłaconych z góry);
⇒ RABAT 15% na zakup pakietu 30 lekcji indywidualnych;
⇒ RABAT 10% na zakup pakietu 20 lekcji indywidualnych;
⇒ RABAT 10% na dodatkowe lekcje indywidualne dla osób uczących się w grupie (nie sumuje się ze zniżką za zakup pakietu);
⇒ RABAT 5% na zakup podręcznika przewodniego używanego na zajęciach w Carambie;                    
⇒ Dodatkowych promocji i rabatów szukaj na naszym facebooku i instagramie

Odpowiedzi na często zadawane pytania

Jak zapisać się do Caramby? Zgłoś się do nas telefonicznie. Opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a my pomożemy Ci wybrać najlepszy dla Ciebie kurs. Jeśli uczyłeś się już języka hiszpańskiego, z pewnością umówimy się z Tobą na bezpłatny test poziomu. Jeśli nie, poinformujemy Cię o możliwościach nauki od podstaw. Dokonanie wpłaty za miesiąc lub za pakiet z góry (zajęcia indywidualne) lub minimum pierwszej raty (kursy grupowe) będzie równoznaczne z zapisaniem się do naszej szkoły oraz z akceptacją cennika, harmonogramu zajęć oraz regulaminu na bieżący rok szkolny. Kopię regulaminu pobierzesz w formacie pdf lub otrzymasz w sekretariacie. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, wyślemy Ci smsa potwierdzającego rezerwację miejsca w grupie lub okienka indywidualnego.

Czy cena kursu obejmuje podręcznik? Podręcznik nie jest wliczony w cenę kursu. Jego posiadanie i przynoszenie na zajęcia jest jednak obowiązkowe. Nasi uczniowie otrzymują rabat 5% na zakup podręczników w naszej szkole.

Czy otrzymam świadectwo ukończenia kursu? Certyfikat ukończenia kursu w Akademii CARAMBA otrzymują uczniowie, którzy zaliczyli wszystkie sprawdziany na minimum 50%.

Co jeśli zrezygnuję z kursu w trakcie jego trwania? Nasi uczniowie liczą się z tym, że w żadnym przypadku nie zwracamy pieniędzy za zajęcia, w których nie wzięli lub nie wezmą udziału. Jeśli dokonują opłat w systemie ratalnym, mogą uczestniczyć w zajęciach do ostatniego opłaconego dnia. Jeśli wpłacają za cały kurs, korzystając ze zniżki za płatność z góry, mają prawo uczestniczenia w zajęciach do końca kursu.

Co w przypadku nieobecności na zajęciach z powodu długotrwałej choroby lub wyjazdu służbowego? Jeśli uczysz się w grupie, w przypadku zaplanowanej, ponad jednomiesięcznej nieobecności, po uprzednim zgłoszeniu tego lektorowi, zaproponujemy Ci bezpłatną lekcję indywidualną w celu nadrobienia zaległości. Dotyczy to jednak kursów opłaconych za cały rok z góry. Jeśli uczysz się w toku indywidualnym i masz wykupiony pakiet 20 lub 30 lekcji, a wypadło Ci coś nieplanowanego, możesz skorzystać z możliwości przełożenia 2 lekcji z 20tu lub 3 z 30tu, nie później niż 24 h przed zaplanowanymi zajęciami.

Czy mogę dopisać się do istniejącej grupy w trakcie trwania kursu? Jeśli Twój poziom języka hiszpańskiego nie odbiega od poziomu danej grupy i jest w niej wolne miejsce, możesz dołączyć praktycznie w każdej chwili. Jeśli natomiast planujesz rozpocząć naukę od podstaw, masz dwie możliwości: poczekać na utworzenie nowej grupy początkującej lub zapisać się na lekcje indywidualne.

Czy jako rodzic mogę dowiadywać się na bieżąco o postępach w nauce mojego dziecka? Oczywiście, takiej informacji udzielimy osobiście lub telefonicznie.


Kto może wziąć udział w bezpłatnych zajęciach organizowanych w Carambie? Zaproszone są wszystkie osoby uczące się w naszej szkole w danym roku szkolnym. Więcej na ten temat przeczytasz w dziale "Bezpłatne zajęcia".

Czy mogę kupić kubek albo torbę Caramby? Naszych gadżetów nie można kupić, ponieważ są bezcenne. :) To upominki dla naszych uczniów na zakończenie roku szkolnego. 

Czy prowadzicie zajęcia online? Bezpośredni kontakt twarzą w twarz z naszymi uczniami jest dla nas nieodzowny, dlatego z założenia uczymy wyłącznie stacjonarnie, w naszym lokalu w Płocku, przy ulicy 1 Maja 12 / 39 (2.piętro).

Galeria zdjęć

Jak się zapisać? To proste! Zadzwoń.